Oferta

mis gniotek
gra zręcznościowa łapanie piłki do koszyczka
Karty logopedyczne
Image is not available
Karty logopedyczne
Slide3 - copy
Slide3 - copy
Matrioszki
Matrioszki
zlap-pilke
zlap-pilke
previous arrow
next arrow

? Odkryj Świat Możliwości w Naszym Sklepie Terapeutycznym!

Czy szukasz innowacyjnych rozwiązań, które wspierają rozwój i poprawiają jakość życia? Nasz sklep internetowy to magiczne miejsce, w którym odnajdziesz szeroki wybór pomocy terapeutycznych dla dzieci i dorosłych. Naszym celem jest zapewnić Ci narzędzia, które ułatwią terapię, edukację oraz codzienne funkcjonowanie.

? Dla Rozwoju i Zdrowia – Nasze pomysłowe pomoce edukacyjne, doskonale dobrane do różnych potrzeb, umożliwią rozwijanie umiejętności w sposób efektywny i przyjemny.

? Integracja Sensoryczna w Twoim Zasięgu – Stworzyliśmy kolekcję pomocy, które wspierają integrację sensoryczną, pomagając zrozumieć i przetworzyć bodźce z otoczenia.

?️ Wspomaganie Logopedii i Komunikacji – Nasze produkty do logopedii zapewniają indywidualne podejście do ćwiczeń mowy i komunikacji.

Terapia Ręki w Zasięgu Twojej Dłoni – Wybierz spośród różnorodnych narzędzi, które pomogą w terapii ręki i poprawie zdolności motorycznych.

? Sala Doświadczania Świata – Dla nas jest ważne, aby każdy mógł poznać świat na swój sposób. Dlatego stworzyliśmy kolekcję pomocy, które umożliwiają eksplorację zmysłów i otoczenia.

?️‍♀️ Rehabilitacja w Twoim Domu – Nasze produkty rehabilitacyjne pozwolą Ci kontynuować terapię w domu, skutecznie wspierając powrót do zdrowia.

?Zabawki Rozwijające Dla Twojego Dziecka – Niech Twoje dziecko wkroczy w świat zabaw, które inspirują, uczą i dostarczają niesamowitej radości. Nasza kolekcja zabawek rozwijających to klucz do rozbudzania pasji, odkrywania nowych umiejętności i budowania solidnych podstaw wczesnego rozwoju.

Daj się zainspirować i otwórz drzwi do lepszego jutra dzięki naszym wyjątkowym pomocom terapeutycznym. Odważ się na krok w kierunku zmiany i rozwoju – Twoje cele są w zasięgu ręki w naszym sklepie! ?

? Sprawdź naszą ofertę i znajdź to, czego potrzebujeszZAPRASZAMY!

?UWAGA!

Dla publicznych placówek oświatowych realizujemy zamówienia z odroczonym 14 dniowym terminem płatności, wystawiamy faktury proforma.

?Realizujemy zamówienia niestandardowe

Nasz klient, to zadowolony klient! 

Jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb klienta. Mimo, iż nie zawsze mamy w ofercie interesujące klienta produkty lub mamy ich niski stan, to mamy dostęp i możliwość aby zamówić je dla Państwa. Pozyskiwanie produktów od innych sprzedawców to powszechna praktyka w wielu branżach, zwłaszcza w handlu detalicznym i hurtowym. Nasi dostawcy posiadają dostęp do produktów, które nie zawsze są w ofercie. Na życzenie klienta pozyskujemy produkty niebędące w naszej ofercie, dostępne na rynku lub podobne, spełniające oczekiwania.

Wystarczy tylko złożyć zamówienie drogą mailową –  postępując wg wskazówek:

  1. Na początku zidentyfikuj swoje potrzeby, czyli jakie produkty potrzebujesz pozyskać.
  2. Prześlij zamówienie drogą mailową. W tytule proszę wpisać: zamówienie niestandardowe. My skontaktujemy się z wybranymi dostawcami i przedstawimy Państwu ofertę.
  3. Po akceptacji proponowanych produktów, cen, sposobu zapłaty i terminów dostawy przejdziemy do realizacji zamówienia.

Życzymy samych sukcesów i miłej zabawy!
Sklep AS Pomoce Terapeutyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *