Dostawa

Nasze zabawki i pomoce terapeutyczne wysyłamy korzystając z firm kurierskich: Pocztex Kurier 48 (Poczta Polska),DPD, Paczkomaty InPost.

KURIER

Korzystamy z usług firmy DPD. Aktualne regulaminy są dostępne na stronie przewoźnika.

Przesyłki są dostarczane w następnym dniu roboczym po dniu nadania.

Koszt – 15,79 zł, za pobraniem – 22,33 zł.

POCZTEX KURIER 48 – POCZTA POLSKA

Przy wyborze tej opcji dostawy deklarowany termin doręczenia paczki przypada najpóźniej w drugim dniu roboczym po dniu nadania (D+2). Rzeczywiste terminy dla dużych miast są krótsze.

Koszt – 12,29 zł, za pobraniem – 17,20 zł.

DOSTAWA DO PACZKOMATU INPOST

Paczkomaty to urządzenia do samodzielnego nadawania i odbierania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Deklarowany przez usługodawcę termin dostarczenia przesyłki to następny dzień roboczy po dniu nadania (D+1).

Przy wyborze tej opcji przesyłkę dla Państwa umieszczamy w paczkomacie koło nas, a odbiór następuje w paczkomacie wskazanym przez Państwa podczas składania zamówienia.

Zarówno o nadaniu, jak i możliwości odbioru przesyłki, zostaniecie Państwo powiadomieni za pomocą maila oraz SMSa. Tymi drogami przyjdą również kody potrzebne do odbioru przesyłki.

W przypadku wyboru płatności za pobraniem opłatę za przesyłkę należy uiścić w paczkomacie odbiorczym za pomocą karty płatniczej lub kredytowej.

Koszt – 10,93 zł, za pobraniem – 14,61 zł

Podane ceny dotyczą obszaru Polski. Ceny dostaw do innego kraju ustalane są indywidualnie.

Wysyłka gratis, jeśli dokonasz zakupu z naszej oferty na zabawki i pomoce terapeutyczne na kwotę minimum 1000PLN. Przy wyborze opcji płatności “za pobraniem” do zamówienia będzie doliczona kwota związana z obsługą usługi pobrania.

Przy zwrocie poszczególnych produktów z zakupu o kwocie powyżej 1000 zł, uprawniającej do darmowej wysyłki na terenie Polski – jeśli suma pozostawionych produktów nie wyniesie wymaganej kwoty 1000 zł, opłata za przesyłkę zostanie naliczona.